TDK B72500D50A60
TVS Varistor, MOV, 5.6 V, Standard Series, 19 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet22 페이지17년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+9.39%
관련 부품
TVS Varistor, 4 VAC, 5.5 VDC, MLA, 24 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos CT Series 8V 30A 0.1J 19V Clamp 0603 Ceramic Transient Voltage Suppressor
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, StandarD, 50 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)