TDK B57238S100M51
NTC Thermistors 10 Ohms 5amps 3065k
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Datasheet15 페이지17년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Mouser
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 3060K Cardboard T/R
Epcos 10Ohms 2100mW Protection NTC Thermistor; 70s; 11.5 (Dia.) x 6 x 16mm
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
설명
Thermistor, ICL NTC, 10 Ohm, 16 mm, 5 A, B57238S0
Thermistor 10Ohm 20% 2-Pin T/R