TDK B57237S100M51
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 3060K Cardboard T/R
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Datasheet15 페이지17년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Mouser
DigiKey
관련 부품
B57238 Series 5 A 10 Ohm 20 % Radial Through Hole NTC Thermistor
NTC Thermistors 10 Ohms 5amps 3065k
Epcos 10Ohms 2100mW Protection NTC Thermistor; 70s; 11.5 (Dia.) x 6 x 16mm
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
설명
NTC Thermistors 10 Ohms 3.7amps 3060k