TDK B41252A6338M000
Aluminum Aluminum Electrolytic Capacitor 20% 3.3mF 50V
데이터시트 및 문서
IHS
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
Yageo GroupELH338M063AR2AA
Cap Aluminum 3300uF 63V 20% (25 X 30mm) 10mm 2650mA 2000 hr 85°C Bulk
Cap Aluminum 3300uF 63V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 3340mA 2000h 85°C Bulk
United Chemi-ConEKMH350VNN332MP25T
Cap Aluminum Lytic 3300uF 35V 20%( 22 X 25mm) Snap-In 10mm 0.126 Ohm 1400mA 2000h 105C
United Chemi-ConEKMH630VSN332MP50T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF
United Chemi-ConESMH630VSN332MQ30T
NichiconUVK1J332MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 63V 3300muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
卤20% 2.2A@120Hz 10mm 50V 3300uF Plugin,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
CAP, 3300µF, 50V, ALU ELEC, SNAP-IN; Capacitance: 3300µF; Voltage Rating: 50V; Product Range: B41252 Series; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 105°C; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Quick Connect, Snap-In