TDK B41231C8338M000
Cap Aluminum 3300uF 63V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 3340mA 2000h 85°C Bulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet24 페이지9년 전
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2008-04-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Yageo GroupELH338M063AR2AA
Cap Aluminum 3300uF 63V 20% (25 X 30mm) 10mm 2650mA 2000 hr 85°C Bulk
United Chemi-ConEKMH350VNN332MP25T
Cap Aluminum Lytic 3300uF 35V 20%( 22 X 25mm) Snap-In 10mm 0.126 Ohm 1400mA 2000h 105C
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20% (25.4 X 25mm) Snap-In 10mm 3060mA 2000h 85C Bulk
PanasonicECA1HM332
Cap Aluminum 3300uF 50V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 1500mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA1HHG332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 50V 3300muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
KYOCERA AVXUVR1H332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 50V 3300muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
Cap, 3300Uf, 63V, Alu Elec, Snap-In Rohs Compliant: Yes |Epcos B41231C8338M000
3.34A@120Hz 卤20% 10mm 63V 3300uF Plugin,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS