TAIYO YUDEN NRS5012T100MMGF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.85A 0.504Ohm DCR T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet3 페이지4년 전
Datasheet2 페이지10년 전
Datasheet2 페이지10년 전
Farnell
Taiyo Yuden SCT
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 900mA 1212 T/R