TAIYO YUDEN NRS2012T2R2MGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.37A 0.1284Ohm DCR Automotive T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Taiyo Yuden SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+123%