TAIYO YUDEN LBC2016T4R7M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 4.7uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.355A 0.481Ohm DCR 0806 T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%