TAIYO YUDEN LBC2016T220M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.165A 2.34Ohm DCR 0806 T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Taiyo Yuden SCT
Newark
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-19.81%