TAIYO YUDEN CBC2016T220M
Inductor PowerChip Wirewound 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.24A 2.34Ohm DCR 0806 T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
Future Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-17.94%