TAIYO YUDEN LB3218T331K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 330uH 10% 796KHz Ferrite 0.065A 9.1Ohm DCR 1207 T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-55.51%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-12-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-03-31
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 15.99Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310