TAIYO YUDEN LB1608T100M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 10uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.06A 0.91Ohm DCR 0603 T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-68.30%