STMicroelectronics M29F010B70K6T
EAR99 Surface Mount M29F010 Tape & Reel (TR) ic memory 70GHz 70ns 13.97mm 0.0001A
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet36 페이지19년 전
Augswan
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
0
Case/Package
PLCC
PLCC
Number of Pins
32
Density
1 Mb
1 Mb
Access Time
70 ns
70 ns
Frequency
70 GHz
Interface
Parallel
Parallel
Min Supply Voltage
4.5 V
4.5 V
4.5 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
5.5 V
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.51
Introduction Date1980-01-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
128K X 8 FLASH 5V PROM 70 ns PQCC32