Stackpole Electronics RMCF2010FT182R
Res Thick Film 2010 182 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Plastic T/R
Upverter
Master Electronics
3개월간의 트렌드:
+0.00%
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
Stock
74,402
Authorized Distributors
6
Resistance
182 Ω
182 Ω
Case/Package
2010
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 182ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RES, 2010, 182 ohm, 1%, 0.75W
182¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm
RES 2010 1% 182 Ohms