Square D HDL36150
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT H Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지6년 전
Newark
TodayComponents
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1.61%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKERS 3 POLE 150A THERMAL MAGNETIC JG FRAME G SERIES
Eaton / Cutler HammerHMCP150T4C
Molded Case Circuit Breaker, HMCP Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 65kA at 600V AC