Eaton MS3112E18-32PY
MIL Series Connector, 32 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet76 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.62%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
324
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
32
Mount
Panel
Box, Flanges, Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Bayonet
Bayonet
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
Current Rating
7.5 A
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2019-08-12
관련 부품
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 5 POS Solder ST Cable Mount 5 Terminal 1 Port
AmphenolMS3106A18-4S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 4 POS Solder ST Cable Mount 4Terminal 1Port
Amphenol IndustrialMS3106E14S-2S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 4 POS Solder ST Cable Mount 4 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06A-14-18S(SR)
connector, metal circular, str plug w/cable clamp, size 14, 18#20 solder socket cont
Amphenol IndustrialPT06A-8-3S(SR)
connector, metal circular, str plug w/cable clamp, size 8, 3 #20 solder socket cont
Amphenol IndustrialPT06A-14-12S(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 12 POS Solder ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
설명
Conn Circular PIN 32 POS Solder ST Flange Mount 32 Terminal 1 Port
851 32C 32#20 Pin Recp |Souriau-Sunbank/eaton MS3112E18-32PY