Eaton JBXFD2G10MCSDSR
Circular Connector, 10 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet292 페이지10년 전
Farnell
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Souriau SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2020-10-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Circular Connector, 12 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
Circular Connector, 8 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
ITT / CannonMKJ4A6W7-10P
Connector Miniature Circular PIN 10 Position Crimp Straight Cable Mount 10 Terminal 1 Port
ITT / CannonMKJ4A6F7-10P
ITT / CannonMKJ4A6F7-10S
Connector Miniature Circular Socket 10 Position Crimp Straight Cable Mount 10 Terminal 1 Port
설명
Conn Circular PIN 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
CIRCULAR PUSH PULL CONNECTOR PLUG SHELL 2 10P CRIMP 24-20 | Souriau-Sunbank by Eaton JBXFD2G10MCSDSR
Straight plug, IP40, size 2, 10 male contacts, cable clamp backshell
Souriau SCT
JBX Push-Pull Connectors PLG SHELL 2 10P CRMP WIRE SIZE 24-20
CIRCULAR CONN, PLUG, SZ 2, 10POS, CABLE
ST PLUG SZ2 G-10 PIN CMP NKL RED DOT
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Circular Connector Plug, Size 2, 10Pos, Cable; Product Range:Souriau Jbx Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:Push-Pull; Gender:Plug Rohs Compliant: Yes |Souriau-Sunbank/eaton JBXFD2G10MCSDSR