ITT / Cannon MKJ4A6F7-10P
Connector Miniature Circular PIN 10 Position Crimp Straight Cable Mount 10 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Electro Sonic
Newark
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
ITT / CannonMKJ4A6W7-10P
Circular Connector, 10 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
ITT / CannonMKJ4A6W6-7P
Connector Miniature Circular PIN 7 Position Crimp Straight Cable Mount 7 Terminal 1 Port
ITT / CannonMKJ4A6F6-7P
Circular Connector, 8 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
Conn Circular PIN 8 POS Crimp ST Cable Mount 8 Terminal 1 Port Medical
설명