Samtec ZW-36-11-S-S-375-285
Stacking Board Connector, ZW Series, 36 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
655
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
1
Mount
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
관련 부품
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 36 Contacts, Through Hole, TSW Series
KK 254 Breakaway Header 90° with Friction Lock 36 Circuits 0.38um Gold Selective Plating
Amphenol Communications Solutions77311-118-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
KK 254 Breakaway Header Vertical 36 Circuits 0.76um Gold Selective Plating Mating Pin 8.13mm
Amphenol Communications Solutions77311-818-36LF
77311 Series 36 Position 1 Row 2.54 mm Through Hole Header Connector
설명
Conn Board Stacker HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk