Samtec ZLTMM-105-10-S-D-608
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing1 페이지13년 전
Sager Electronics
JRH Electronics
Toby Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
256
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
2 mm
2 mm
Number of Positions
Number of Rows
2
Mount
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Nylon
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
2.00MM PITCH, MILLI-GRID PCB HEADER, DUAL ROW, VERTICAL, SURFACE MOUNT, SHROUDED, 10 CIRCUITS
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, STMM Series
Pin Header, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight, STMM
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST SMD Tube
Connector, Header, 10Pos, 2Row, 2Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin M22-2020505
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
설명
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")