Samtec ZF1-30-02-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing4 페이지9년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.47%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
149
Authorized Distributors
6
Number of Circuits
Current Rating
Cable Length
관련 부품
TE Connectivity487951-6
Conn FPC Connector SKT 6 POS 1mm Solder RA SMD Reel
Conn FFC/FPC Connector SKT 50 POS 0.5mm Solder ST SMD Easy-On T/R
Conn FPC Connector SKT 40 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
FFC/FPC Connector Socket 30 Position 0.5 mm Solder Straight Surface Mount Emboss T/R
TE Connectivity2-487951-0
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Reel
4 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039 in Surface Mount, Right Angle
설명
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD T/R