Samtec ZF1-15-02-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지8년 전
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-97.21%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
48
Authorized Distributors
6
Number of Circuits
Current Rating
Cable Length
관련 부품
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 8 Contacts, Receptacle, Easy-On 52271 Series, Surface Mount
4 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039 (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
Conn FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On™ Embossed T/R
Conn FFC/FPC Connector SKT 4 POS 1mm Solder RA SMD T/R
TE Connectivity1-1734248-2
FFC/FPC Connector Socket 12 Position 1 mm Solder Straight Surface Mount T/R
Amphenol Communications Solutions62674-301121ALF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
설명
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 15 Contacts, Receptacle, ZF1, Surface Mount, Top
Conn FFC/FPC Connector SKT 15 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Drawer Type -55鈩儈+105鈩 15P Contact,Top Horizontal attachment 1mm SMD,P=1mm,Surface Mount锛孯ight Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS