Samtec TCSD-10-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Sager Electronics
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+382%
관련 부품
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 3 , 76.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
14 3759 Black Poly-Vinyl Chloride (PVC) Flat Ribbon Cable 100.0' 30.48m 28AWG 10GOhm 300V
Round Flat Cable Polyvinyl Chloride 15Conductors 28AWG 6.9mm 300V Black/Gray 30.48m Roll
Round Flat Cable 15Conductors 28AWG 30.48m 7.9mm Tinned Copper Black/Gray 300V Roll
설명
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 20 to 20 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
Cable Assy, 20Pos, Idc Rcpt-Rcpt, 254Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-10.00-01-N
Cable Assembly, 20 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flat Cable
TCSD IDC socket cable assembly,20P, 10in
RS APAC
Samtec IDC , TCSD , 20 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY