Samtec TCSD-10-S-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Production
가격 및 재고
Sager Electronics
element14 APAC
JRH Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.06%
관련 부품
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Ribbon Cable REORD 517-3365/40 40C GRY FLT CBL 100'
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series"
Cable Assembly 0.06m 28AWG 1.27mm 4 to 4 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDCConnector to IDCConnector M-F TIGER EYE™ Skin
설명
Cable Assembly Flat Ribbon 0.304m 28AWG 20 POS IDC Connector SKT IDT Bulk
Cable Assy, Idc Rcpt-Free End, 20P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Free End; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-S-12.00-01-N