Samtec TCSD-10-D-02.00-01-N
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Datasheet1 페이지11년 전
TME
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+23.04%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 ", 152.4 mm, 2 mm, TCMD Series"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series"
설명
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm"
CABLE ASSY, IDC RCPT-RCPT, 20P, 50.8MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 20Ways; Cable Length - Imperial: 2"; Cable Length - Metric: 50.8mm; Connector Pitch: 2mm; Cable Pitch: 1mm; Pr
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20Pos, 2"; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:50Mm; Connector Pitch:2Mm; Product Range:Tcsd Series; Cable Pitch:1Mm; Connector Type A:Idc Receptacle Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-02.00-01-N