Samtec LSH-050-01-G-D-A-K-TR
0.5mm 2 100P Standing paste SMD, P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
HQonline
Newark
Master Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.76%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Basic Blade & Beam Socket Strip
Conn Board to Board RCP 80 POS 0.5mm Solder ST Top Entry SMD SlimStack T/R
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.635 BtB ST Rec Hsg Assy100CktEmbsTpPkg
설명
"0.50 mm Low Profile Blade & Beam Socket Strip"
Mezzanine Connector, Receptacle, 0.5 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Surface Mount, Phosphor Bronze
Conn Low Profile Socket Strip SKT 100 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R
Connector Stacking Receptacle 100 Position 2.31mm Stack Height 0.5mm Solder Straight Surface Mount T/R
Connector, STACKING, RCPT, 100POS, 2ROW;