Samtec BSH-050-01-F-D-A
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Basic Blade & Beam Socket Strip
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지8년 전
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
Toby Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
9,678
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
500 µm
500 µm
Number of Positions
Number of Rows
2
Mount
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Polymer
Polymer
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Conn Board to Board RCP 80 POS 0.5mm Solder ST Top Entry SMD SlimStack T/R
0.5mm 2 100P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
0.5mm 2 120P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
0.5mm 2 Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.635 BtB ST Rec Hsg Assy100CktEmbsTpPkg
HIROSE ELECTRICFX8-80S-SV(21)
Conn Board to Board RCP 80 POS 0.6mm Solder ST SMD Tube
설명
Conn Socket Strip SKT 100 POS 0.5mm Solder ST Top Entry SMD Tray
500¦Ìm 2 100pin SMD,P=0.5mm , 31.27mm*7.49mm