Samtec DW-24-07-F-S-200
Flexible Board Stacking Header With Fixed Tail Length |Samtec, Inc. DW-24-07-F-S-200
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지7년 전
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
대체 부품
Price @ 1000
Stock
27
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
2.54 mm
Number of Positions
Number of Rows
1
Mount
Through Hole
Contact Plating
Gold
Tin
Housing Material
Polyester
관련 부품
KK 396 Breakaway Header, Right-Angle with Friction Lock, 24 Circuits, Tin (Sn) Plating
Conn Unshrouded Header HDR 24 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK® Bag
Conn Unshrouded Header HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole KK® Bag
Amphenol Communications Solutions77311-118-24LF
Conn Unshrouded Header HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 24 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 24 Contacts, Through Hole, TSW Series
설명
Conn Board Stacker HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
DUAL BODY BOARD SPACER .100"" (2,54MM)