Royal Ohm MOR02SJ039JA10
데이터시트
TME
Datasheet2 페이지9년 전
Datasheet2 페이지20년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.47%
Stock
4,953
Authorized Distributors
2
Resistance
3.9 Ω
3.9 Ω
Mount
Axial, Through Hole
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
Composition
Metal Oxide, Power resistor
Temperature Coefficient
350 ppm/°C