Royal Ohm MOR02SJ0393A10
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 39000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TME2W-39K020
18h
Classic ComponentsMOR02SJ0393A108,630
1d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지10년 전
3개월간의 트렌드:
-100%
Stock
8,630
Authorized Distributors
1
Resistance
39 kΩ
39 kΩ
Mount
Axial, Through Hole
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Metal Oxide, Power resistor
Temperature Coefficient
350 ppm/°C
350 ppm/°C
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명