ROHM MCR18ERTF1302
Res Thick Film 1206 13K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지11년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
43,609
Authorized Distributors
2
Resistance
13 kΩ
13 kΩ
13 kΩ
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2012-03-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Res Thick Film 1206 13K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-0714K3L
Res Thick Film 1206 14.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206FR-0714KL
Res Thick Film 1206 14K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 12K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 13.7K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 12K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 13000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206