ROHM MCR10EZPF2210
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 221ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지5년 전
Stock
37,297
Authorized Distributors
0
Resistance
221 Ω
221 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
RES 0805 221 OHM 1/8W 1% SMD