Yageo Group SLPT806DMN
883MHzWhip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 960MHz 4.5dBi Connector, N Female Panel Mount
IHS
Datasheet40 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.77%
공급망
Introduction Date2019-02-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Yageo GroupSLPT4900DMN
5.4GHzWhip, Straight RF Antenna 4.9GHz ~ 5.9GHz 5.5dBi Connector, N Female Panel Mount
S151FL-6-PX-2450S: 7 inch 5 dBi Panel Mount Whip Tilt u.FL Plug RF Antenna
7 inch 915 MHz 1/2 Wave 2 dBi Right Angle Indoor Antenna w/u.FL Plug
GPS,MINI,PM,RG174,MMCX ROHS COMPLIANT: YES
RF SolutionsANT-24G-S21-P5FL
RF SOLUTIONS - ANT-24G-S21-P5FL - Mini Stubby Antenna, 1/4 Wave Monopole, 2.4Ghz, 50mm, U.Fl Pigtail Connector
TE ConnectivityANT-2.4-PW-QW-UFL
2.4GHz PW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, U.FL/MHF Compatible Connector
설명
On-Vehicle Low Profile Antenna Module Vertical 960MHz 3.05dBi Direct Mount Black
Antenna External 3.05dBi Gain 960MHz Automotive Bag
Shadow Direct Mount Transi Npb/Bag |Pulse SLPT806DMN
3.05dB 2 50¦¸ 850MHz,900MHz 76.2mm