Yageo Group PM2203.222NLT
IHS
Datasheet5 페이지5년 전
Master Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.04%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
39,825
Authorized Distributors
6
Inductance
2.2 µH
2.2 µH
2.2 µH
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Current Rating
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
14.5 mΩ
14.5 mΩ
14.5 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
100 kHz