Pletronics SM7745HV-50.0M-T1K
Oscillator Xo 50MHZ ±50PPM 15PF Cmos 55% 3.3V 4-PIN Cllcc SMD T/r
IHS
Datasheet7 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
73
Authorized Distributors
2
Frequency
50 MHz
50 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2008-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CMOS Output Clock Oscillator, 50MHz Nom