Panasonic ERJ-6ENF3400V
Res Thick Film 0805 340 Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet3 페이지9년 전
element14 APAC
JRH Electronics
Newark
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.73%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0805FR-07340RL
SMD Chip Resistor, 340 Ohm, ± 1%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
Res Thick Film 0805 340 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 340 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0805F330R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.125W, 330ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805FR-07330RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 330Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 324 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
Avnet Japan
Precision Thick Film Chip Resistor, 340 ½, 1 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 340ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 340Ohm ±100ppm/C
Panasonic ERJ6ENF3400V - General Purpose Chip Resistors
RES, 340R, 1%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 340ohm; Product Range: ERJ6EN Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance T
Res, Thick Film, 340R, 1%, 0.125W, 0805; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:340Ohm; Potencia Nominal:125Mw; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:150V; Tipo De Resistencia:0805 [2012 Metric] |Panasonic ERJ6ENF3400V