Panasonic ERJ-3GEYJ432V
Res Thick Film 0603 4.3K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Datasheet0 페이지0년 전
Datasheet6 페이지7년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Master Electronics
3개월간의 트렌드:
-1.11%
Resistance
4.3 kΩ
4.3 kΩ
4.3 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
관련 부품
Res Thick Film 0603 4.3K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 4300ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 3.9K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
SMD Chip Resistor, 4.7 kOhm, ± 5%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, General Purpose
Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
설명
Avnet Japan
100mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 4.3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 4.3kOhm 0.1W 1/10W
Resistor;Thick Film;Res 4.3 Kilohms;Pwr-Rtg 0.1 W;Tol 5%;SMT;0603;Cut Tape
ERJ Series 0603 4.3 kOhm 0.1 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4300ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Chip Res, 0603, 1/16W 5%
Thick Film Resistors - SMD 0603 4.3Kohms 5% AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 4300 ½, 5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3GEYJ432V - General Purpose Chip Resistors
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 1.6 x 0.8 x 0.45 mm Temperature range: -55 ... 155 °C Housing type: 0603 Resistor type: Thick Film Power Rating: 100 mW Rated voltage: 75 V Resistance: 4.3 kOhm
RES, 4K3, 5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 4.3kohm; Product Range: ERJ3GE Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tole