onsemi NB3N200SDG
NB3N200SDG, Lvds Transceiver Lvcmos/ Mlvds Lvcmos, Mlvds, 3 to 3.6V, 8-PIN, SOIC
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet20 페이지10년 전
SHENGYU ELECTRONICS
HQonline
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
SOP
SOIC
SOIC
Number of Pins
8
Logic Function
Interface
LVDS
LVDS
Number of Drivers
1
Number of Receivers
1
Data Rate
200 Mbps
200 Mbps
Min Supply Voltage
2.97 V
3 V
3 V
Max Supply Voltage
3.63 V
3.6 V
3.6 V
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Diodes Inc.PI6CV304WEX
1:4 3.3 V 160 MHz Surface Mount Low Noise PCI (X) Clock Buffer - SOIC-8
Diodes Inc.PI6CV304WE
Diodes Inc.PI6CV2304WE
1:4 3.3 V 140 MHz Surface Mount Low Noise PCI (X) Clock Buffer - SOIC-8
Low Skew Clock Driver, FCT Series, 4 True Output(s), 0 Inverted Output(s), CMOS, PDSO8
Low Skew Clock Driver, 9112 Series, 4 True Output(s), 0 Inverted Output(s), PDSO8
설명
3.3V Differential Multipoint Low Voltage M-LVDS Driver Receiver
LVDS Driver/Receiver 200Mbps 0.65V 8-Pin SOIC N Tube
3V 3.6V 6ns 200MHz LVCMOS,MLVDS SOIC-8 3.9mm
LVCMOS LVDS NB3N200 8-SOIC (0.154 3.90mm Width) ACTIVE (Last Updated: 3days ago) clock driver 4mm 22mA 2.4ns 200MHz
Line Transceiver, 1 Func, 1 Driver, 1 Rcvr, PDSO8
3V~3.6V 200MHz SOP-8 Clock Buffers, Drivers ROHS
IC CLK BUFFER 1:1 200MHZ 8SOIC