Omron MJN1Z-E-RP-DC24
Electromechanical Relay 24VDC 470Ohm 30A SPDT (38.73x35.56x73.66)mm Socket General Purpose Relay
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet8 페이지23년 전
IHS
Sager Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+10.34%