Omron G6JU-2P-Y-DC24
Electromechanical Relay DPDT 1A 24VDC Through Hole
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet12 페이지21년 전
Sager Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.52%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-12-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(14.3x9.3x5.4)mm THT
Electromechanical Relay 24VDC 1A DPDT( (10.6mm 5.7mm 10mm)) SMD Ultra-Compact and Slim Relay
PanasonicTQ2-L-24V
TQ Series Low Profile 1 A DPDT 24 VDC 1 Coil Latching Through Hole Signal Relay
PanasonicAGN21024
Signal Relay 24VDC 4.8KOhm 1A DPDT(10.6mm 5.7mm 9mm) THT General Purpose Relay
PanasonicAGN210A24
Signal Relay 24VDC 4.8KOhm 1A DPDT(10.6mm 7.4mm 10mm) SMD General Purpose Relay
Electromechanical Relay DPDT 1A 24VDC 5.22KOhm Surface Mount
설명
3ms 3ms 1A 0.5dB 110V 24V DPDT(2 Form C) 3.84K¦¸ 6.3mA 125V 9mm
Low Signal Relays - PCB ThruHole 1Coil Latch DPDT 24VDC 120mW
Signal Relay with Low current rating
Omron Low Signal Latching Relay
SIGNAL RELAY, DPDT, 24VDC, 1A, TH;
G6JU-2P-Y-DC24, OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Relay, Signal, Dpdt, 30Vdc, 1A; Rango De Producto:Serie G6J-Y; Tipo De Bobina:Bobina Única De Enclavamiento; Contacto, Configuración:Dpdt; Relé, Montaje:Agujero Pasante; Corriente De Contacto:1A; Tensión De La Bobina:24Vdc |Omron Electronic Components G6JU-2P-Y DC24