Omron G3VM-601EY(TR)
Relay Ssr 50MA 1.3V Dc-in 0.1A 600V Ac/dc-out 6-PIN PDIP SMT T/r
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지8년 전
Omron
TME
X-ON
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
이 부품
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Throw Configuration
SPST
SPST
Load Current
100 mA
100 mA
Max Output Voltage
600 V
600 V
Max Input Voltage
1.3 V
1.3 V
On-State Resistance
45 Ω
45 Ω
Isolation Voltage
5000 Vrms
5000 Vrms
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Relay SSR 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 600V AC/DC-OUT 6-Pin PDIP
PanasonicAPT1221
50mA 600V 1.21V Two-way thyristor DIP-4 Optocouplers - Thyristor Signal Output ROHS
ToshibaTLP797J(F)
PHOTORELAY MOSFET OUT 5MA 6-DIP / Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN AC/DC-OUT 6-Pin PDIP
PanasonicAPT1212
APT Series Single Channel 5000 Vrms Through Hole Phototriac Coupler - DIP-6
APT Photontriac Coupler (SSR) (NCNR - NON-CANCELABLE; NON-RETURNABLE)
LittelfusePLA143
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-600V / Solid State SPST-NO (1 Form A) 6-DIP (0.300", 7.62mm)
설명
TRANSISTOR OUTPUT SOLID STATE RELAY 5000 V ISOLATION-MAX
Mos-Fet Relay |Omron Electronic Components G3VM-601EY-TR
SIGNAL RELAYS MOSFET TAPE AND REEL RELAY
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-600V
Transistor Output SSR, 1-Channel, 5000V Isolation