KYOCERA AVX UVY1A471MED
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVY 10V 470muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Nichicon SCT
TME
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.32%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Stock
9,609
Authorized Distributors
2
Capacitance
470 µF
470 µF
470 µF
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Ripple Current
250 mA
250 mA
250 mA
Height - Seated (Max)
10.9982 mm
12.4968 mm
12.4968 mm