KYOCERA AVX UUR1H221MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 50V 220muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Datasheet3 페이지3년 전
Datasheet2 페이지18년 전
ODG (Origin Data Global)
HQonline
Newark
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.44%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
대체 부품
Price @ 1000
Stock
432
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 µF
220 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
750 mΩ
Life (Hours)
2000 hours
2000 hours
Ripple Current
289 mA
458 mA
Height - Seated (Max)
10.4902 mm
10.4902 mm