Nichicon UHE1E821MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHE 25V 820muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
IHS
Newark
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.40%
Stock
9,171
Authorized Distributors
6
Capacitance
820 µF
820 µF
820 µF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
170 mΩ
18 mΩ
18 mΩ
Life (Hours)
7000 hours
5000 hours
Ripple Current
1.2375 A
2.47 A
2.47 A
Height - Seated (Max)
27.0002 mm
27.0002 mm
27.0002 mm
관련 부품
United Chemi-ConELXY250ELL821MK20S
Cap Aluminum Lytic 820uF 25V 20%( 12.5 X 20mm) Radial 5mm 1340mA 7000h 105C Automotive Bulk
Cap Aluminum Lytic 820uF 25V 20% (10 X 25mm) Radial 5mm 1440mA 5000h 105C Automotive Ammo
PanasonicEEUFM1E821L
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 25V 820muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
NichiconUPJ1E821MHD
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 820uF 12.5x20 20% 5LS
United Chemi-ConEKY-250ELL821MJ25S
Cap Aluminum Lytic 820uF 25V 20% (10 X 25mm) Radial 5mm 1650mA 7000h 105°C Bulk
820uF 25V ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
설명
820uF 25V 42m惟 卤20% 1.238A@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Cap Aluminum Lytic 820uF 25V 20%( 10 X 25mm) Radial 5mm 1650mA 7000h 105C Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 820UF, 25V, 20%, RADIAL; Capacitance:820µF; Voltage(DC):25V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lifetime @ Temperature:1000 hours @ 85°C; Polarity:Polar; Lead Spacin
Aluminum Electrolytic Capacitor, 820Uf, 25V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie He; Capacidad:820Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:10Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:25Mm |Nichicon UHE1E821MPD1TD