KYOCERA AVX LLS1H332MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 50V 3300muF 卤20% 0.984Dia 25.00mm
Newark
Future Electronics
Nichicon SCT
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.14%
Stock
22,727
Capacitance
3.3 mF
3.3 mF
3.3 mF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
141 mΩ
141 mΩ
Ripple Current
2.38 A
2.38 A
2.38 A
Height - Seated (Max)
27.0002 mm
24.9936 mm
24.9936 mm
관련 부품
KYOCERA AVXLLS1J332MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 63V 3300muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 3300UF, 63V, 20%, RADIAL
Cornell DubilierSLPX332M050C1P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 50V 20% 85C
Cornell DubilierSLP332M063E3P3
CAPACITOR;ALUMINUM ELECTROLYTIC;CAP 3300UF;TOL20%;SNAP IN;VOL-RTG 63V;30X30
Cornell Dubilier380LX332M050J012
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LX 50V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
NichiconLGU1J332MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 63V 3300muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
설명
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 2380mA 3000h 85C Bulk
LS Series 3300 uF 50 V 85°C Ø25 x 25 mm Snap-In Aluminum Electrolytic Cap
CAPACITOR, AL ELECTROLYTIC, CAP 3300 UF, TOL 20%,VOL-RTG 50 VDC, SNAP-IN,25X25MM
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
卤20% 2.38A@120Hz 10mm 50V 3300uF Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Capacitor Alum Elect, 3300Uf, 50V, 20%, Snap In; Capacitance:3300Μf; Voltage(Dc):50V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:4000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon LLS1H332MELA