NIC Components NTC-L227K10TRDF
Cap Tant Solid 220uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-30 0.1 Ohm 125C T/R
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
NIC Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%