NIC Components NMC0603X5R474K16TRPF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet3 페이지7년 전
3개월간의 트렌드:
-75.99%