Murata RCER71H223K0K1H03B
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Through Hole Mount, 1410
Ciiva
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet1 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.05%
심벌풋프린트
3D다운로드
Stock
2,051
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Case/Package
1410
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
2.5 mm
관련 부품
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.022uF 50volts X7R 10%
RDE Radial Ceramic Capacitor 0.157Lx0.098W 4.00mmx2.50mm X7R ±10% 0.022muF
Yageo GroupC315C223K5R5TA
315 C 22NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
Yageo GroupC320C223K5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 50V 0.022Uf X7R 10% Ls=2.54Mm
Yageo GroupC317C223K5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 50V 0.022Uf X7R 10% Ls=5.08Mm
설명
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
22nF ¡À10% X7R 50V 3.6mm*2.5mm*3.5mm
Radial RCE 50V 0.022muF ±10% X7R
CAP, 0.022UF, 50V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 0.022µF; Voltage Rating: 50V; Product Range: RCE Series; Capacitance Tolerance: ± 10%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: X7R; Lead Spacing: 5mm; Operati