Murata LQW15AN9N9J0ZD
General Purpose Inductor, 0.0099uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet3 페이지5년 전
Datasheet4 페이지5년 전
Datasheet3 페이지6년 전
Datasheet2 페이지6년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Inductance
9.9 nH
9.9 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
540 mA
540 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
140 mΩ
140 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Introduction Date2018-02-23
설명
Ind Chip Wirewound 9.9nH 5% 0402 Paper T/R
INDUCTOR, 9.9NH, 5.5GHZ, 0.54A, 0402;
FIXED IND 9.9NH 540MA 0.14OHM SM
FIXED IND 9.9NH 540MA 140 MOHM