Murata LQW15AN25NJ80D
General Purpose Inductor, 0.025uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet4 페이지5년 전
Datasheet3 페이지5년 전
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet3 페이지6년 전
Geoflip
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.02%
Stock
53,711
Authorized Distributors
6
Inductance
25 nH
25 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
750 mA
750 mA
DC Resistance (DCR)
221 mΩ
221 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 27nH 5% 100MHz 40Q-Factor Air 540mA 170mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 5% 100MHz 40Q-Factor 500mA 210mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.027uH 5% 100MHz 23 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 27nH 5% 100MHz 23Q-Factor Ferrite 450mA 220mOhm DCR 1210 T/R
Ind Power Molded Wirewound 27nH 5% 100MHz 23Q-Factor Ferrite 450mA 1210 Blister Plastic T/R
설명
Ind Chip Wirewound 25nH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 4.1GHz 750mA 31@250MHz 25nH 221m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
Fixed Inductors 0402 25nH 750mA +/-5%
FIXED IND 25NH 750MA 0.221OHM SM
INDUCTOR, 25NH, 4.1GHZ, 0.75A, 0402;